Жителі Промислової просять продовжити час курсування тролейбусу № 7-а

Жителі Промислової просять продовжити час курсування тролейбусу № 7-а

Петиція.

Жителі двох районів міста просять продовжити час курсування тролейбусу № 7-а. Кажуть, що після робочого дня доводиться їхати додому маршрутними «таксі». Бо альтернативи немає. Відповідну електронну петицію оприлюднили 4 вересня. Текст подаємо без редакційної коректури.

«ПРОШУ продовжити рух тролейбуса 7-А з Центру після 18-01 , так як мешканці р-н Смоківка, Промислова працюють у Центрі міста до 18-00, а до дому повинні їздити маршрутними таксі маючи тролейбусне сполучення. З часу відновлення маршруту 7-А ввечері з Центру тролейбус рухався в 18-32 – чому зняли. Якщо тролейбус буде їздити за розкладом – маршрутні такси не вигідно тримати, мабуть хтось зацікавлені в відміні тролейбусу 7А після 18-01», – написала авторка звернення Жанна Мазур.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо,  житомиряни стали менше користуватися тролейбусами та маршрутками. Житомирське ТТУ спише 24 тролейбуси та 5 трамваїв.

Leave a Comment