За місяць жителі області заплатили за «комуналку» понад 325 мільйонів

У травні населення області сплатили за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 325 млн 500 тис. Найбільше заборгували за газ, опалення та гарячу воду. Про це повідомили у Головному управлінні статистики області.

«У травні населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 325 млн 500 тис. грн, що становить 203,1% від нарахованих за цей період сум. Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж травня зменшилась на 165 млн 200 тис. грн, або на 21,7%. У її структурі переважали борги за постачання природного газу та централізоване опалення і постачання гарячої води», – йдеться у повідомленні.

У травні з населенням області уклали 228 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила у травні 665 тис. 100 грн.

Нагадаємо, «Житомиргаз» оштрафували на 850 тисяч за неправомірне донарахування обсягів газу споживачам. Роботодавці області збільшили заборгованість по зарплаті у червні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *