За обладнання для сонячних дерев у житомирському гідропарку заплатять понад чверть мільйона

За обладнання для сонячних дерев у житомирському гідропарку заплатять понад чверть мільйона

Три комплекти.

Комунальне підприємство «Парк» Житомирської міської ради витратить 257 тис. 490 грн за обладнання для встановлення сонячних wi-fi дерев. Дана ініціатива є проектом бюджету участі, який переміг у бюджеті участі у 2018 році.

В комплекти входять сонячні панелі, акумулятор, точка доступу Wi-Fi, акустична система, освітлення сонячного дерева, зарядка для пристроїв та металева конструкція.

У тендері брали участь київський підприємець Владислав Осавуленко та вінницьке ПП «Зелена хризантема». Перемогу у конкурсі здобуло останнє. Пропозиція вінничан виявилася майже на 40 тис. грн дешевшою від опонентів.

Поставити обладнання до Житомира та встановити його планують до кінця року.

Довідково. Проект бюджету участі «Сонячні дерева для зарядки мобільних пристроїв у Гідропарку» переміг у 2018 році на загальноміському голосуванні. Мета даного проекту – забезпечити населення можливістю вільно заряджати свої ґаджети у Гідропарку поза межами дому, а також популяризувати альтернативні джерела енергії серед містян.

Нагадаємо, що спеціальна робоча група визначила переможців бюджету участі-2018 у Житомирі. Третина кандидатів до нової коордради з бюджету участі мали відношення до влади.

Leave a Comment