За обох поліцейських, яких затримали на хабарі, внесли заставу

За обох поліцейських, яких затримали на хабарі, внесли заставу

Обох правоохоронців відсторонили від посад.

Житомирською обласною прокуратурою забезпечено розгляд клопотань щодо відсторонення від займаних посад  оперуповноваженого та слідчого одного з райвідділів поліції Житомирщини, підозрюваних в одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомли у пресслужбі прокуратури області. Підозрюваним судом застосовано тримання під вартою. Наразі ними внесено грошову заставу.

Богунським районним судом міста Житомира підтримано вимоги клопотання та винесено ухвали про відстороненя обох правоохонців від посад на час досудового розслідування кримінального провадження.

“Як уже повідомлялося, слідчий та оперативний працівник одного з райвідділів поліції вимагали та отримали неправомірну вигоду на суму 2000 доларів США від місцевої жительки за непритягнення до кримінальної відповідальності. Під час отримання другої частини обумовленої суми, 04.06.2021, були викриті та затримані правоохоронцями. Обом їм інкримінують скоєння злочину за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди)”, – йдеться у повідомленні.

Підозрюваним судом застосовано тримання під вартою. Наразі ними внесено грошову заставу відповідно, на суму 113,5 та 102 тис. грн.

Досудове розслідування проводить Другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому.

Нагадаємо, в обмін на безперешкодну роботу фермерів посадовці поліції регулярно брали хабарі талонами на пальне. На Житомирщині судитимуть посадовця Укртрансбезпеки, який брав хабарі з підприємців.

Leave a Comment