За побиття на смерть чоловіка у Хорошеві арештували трьох осіб

За побиття на смерть чоловіка у Хорошеві арештували трьох осіб

Двох взяли під варту, третього — під домашній арешт.

«Трьом особам, підозрюваним в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілого у Хорошівському районі обрано запобіжні заходи», про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

Двох із них поміщено під варту, ще одного, неповнолітнього спільника – під домашній арешт.

За даними слідства, тяжкий злочин скоїли троє жителів Хорошівського району, 23, 19 та 17 років, у ніч з 2 на 3 травня цього року.

Племінниця найстаршого підозрюваного поскаржилася, що вітчим неодноразово ображав і бив її та матір. Тоді «захисник», взявши з собою ще двох хлопців, вирішили «провчити» вітчима.

Прийшовши до помешкання, металевим дротом, кулаками і ногами хлопці завдали численних побоїв чоловікові та напівпритомного відтягнули до болота і кинули напризволяще.

Через деякий час потерпілий отямився та повернувся додому, де його, сильно побитого, застала дружина та викликала невідкладну медичну допомогу. Однак побої виявилися несумісні із життям.

За скоєне зловмисникам «світить» позбавлення волі строком від 7 до 10 років.

Нагадаємо, що у Коростенському районі затримали особу, підозрювану у вбивстві чоловіка. У Новограді-Волинському поліцейські затримали трьох підозрюваних у вбивстві чоловіка.

Leave a Comment