За порушення прав неповнолітніх ув’язнених покарали лікаря

За порушення прав неповнолітніх ув’язнених покарали лікаря

Виконувач обов’язків начальника медичної частини отримав догану.

У медичній частині Житомирської установи виконання покарань № 8 прокуратура виявила порушення прав неповнолітніх у сфері охорони здоров’я. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Під час нещодавно проведеної прокуратурою перевірки встановлені порушення прав неповнолітніх у сфері охорони здоров’я, в частині отримання обов’язкових профілактичних щеплень, своєчасності та повноти проведення медичних оглядів. Зокрема, керівництвом медичної частини установи виконання покарань порушено вимоги ст.11 Закону України “Про попереднє ув’язнення“ та ст. 31 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та не організовано проведення періодичних обов’язкових медичних оглядів неповнолітніх ув’язнених», – йдеться у повідомленні.

Також, всупереч вимогам ст. 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», не подано до закладів охорони здоров’я заявку щодо вакцинації ув’язнених, унаслідок чого не вирішено питання про проведення обов’язкових профілактичних щеплень неповнолітнім, які досягли 16-річного віку.

Прокуратурою, на усунення виявлених порушень, було внесено вказівку начальнику Житомирської установи виконання покарань №8, за результатом розгляду якої поновлено права 6 неповнолітніх ув’язнених, а виконуючому обов’язки начальника медичної частини-лікаря оголошено догану.

Нагадаємо, генеральний прокурор звільнив керівництво Райківської колонії. Яку продукцію виробляють ув’язнені на Житомирщині.

Leave a Comment