За прибирання житомирських тротуарів «змагалися» фірми, пов’язані з однією особою

За прибирання житомирських тротуарів «змагалися» фірми, пов’язані з однією особою

Депутатом Житомирської міськради від Опоблоку.

Участь у конкурсі на прибирання тротуарів Житомира взяли дві фірми, пов’язані з однією і тією ж особою – депутатом міської ради від Опоблоку Володимиром Тичиною.

У конкурсі на прибирання участь взяли два підприємства, приватне «КАТП-0638» та ПП «Крошня-ВЖРЕП №4». Власником першого є житомирянка Наталія Прищепа. А ось керівником його до 10 червня 2019 року був депутат Володимир Тичина.

Той самий, який є засновником і керівником «Крошня-ВЖРЕП №4». І хоча у КАТП Тичину на посаді керівника замістив Дмитро Вигівський, юридична адреса обох підприємств, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, співпадає. Обидва розташовані по вулиці Северина Наливайка, 7А. На зв’язок підприємств вказує і електронна пошта КАТП, вказана у реєстрі – «vzhrep-4@ukr.net».

За прибирання тротуарів міста переможець тендеру, «Крошня-ВЖРЕП №4», має отримати не мало – не багато, 306 тис. грн із бюджету Житомира. Другий учасник запропонував на 320 грн вищу ціну.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада у квітні заплатила понад 700 тис. грн за прибирання клумб та газонів. З січня 2019 року за прибирання тротуарів відповідає заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук.

Leave a Comment