За рік роботи заступниця Бунечка заробила трохи менше, ніж чоловік-бізнесмен

За рік роботи заступниця Бунечка заробила трохи менше, ніж чоловік-бізнесмен

Майже 430 тисяч.

Протягом 2019 року заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко отримала майже стільки ж доходу, як і її чоловік-бізнесмен. Про це чиновниця зазначила у декларації про доходи.

Згідно із декларацією, на посаді заступниці голови ОДА за три місяці роботи одержала 279 тис. 662 грн. Ще 146 тис. 610 грн вона отримала за 9 місяців роботи у Бородянській райдержадміністрації Київської області. Там вона з листопада 2018 року очолювала управління фінансів. Всього протягом минулого року Остапченко заробила 426 тис. 272 грн.

Чоловік заступниці голови ОДА, бізнесмен і депутат Бородянської селищної ради Павло Остапченко, у 2019 році заробив 430 тис. грн.

В цілому ж протягом останнього року статки родини Остапченків не змінилися. Як і раніше, заступниця голова ОДА володіє автомобілями «Lexus» та «Chevrolet Aveo», має будинок та дві земельні ділянки у своєму рідному Бородянському районі.

Нагадаємо, що керівник апарату Житомирської ОДА Олег Шарварко має 2 млн грн «про всяк випадок». За рік роботи заступник голови облради встиг придбати авто та земельну ділянку.

Leave a Comment