За споювання дітей алкоголем 29 дорослих притягнули до відповідальності

За споювання дітей алкоголем 29 дорослих притягнули до відповідальності

Результати роботи Ювенальної Превенції Житомирської області за 2 місяці.

За доведення неповнолітніх до стану сп’яніння протягом двох місяців 2019 року притягнули до адміністративної відповідальності 29 осіб. Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook Ювенальної Превенції Житомирської області.

«За два місяці 2019 року працівниками ювенальної превенції відділів, відділень поліції Житомирщини складено 758 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких 699 на дорослих осіб та 59 на дітей. За невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов’язків по вихованню дітей (184КУпАП) притягнуто до адміністративної відповідальності 414 осіб. За порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (ч. 2 ст.156 КУпАП) на 12 осіб складено адміністративні протоколи. За доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП) притягнуто до адміністративної відповідальності 29 осіб», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування (ст. 180-1 КУпАП) склали 5 протоколів про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, судитимуть чоловіка, який купував та збував фальсифікований алкоголь.

Leave a Comment