За три роки жителі області не підтримали жодної петиції до обласної ради

За три роки жителі області не підтримали жодної петиції до обласної ради

Було зареєстровано та оприлюднено лише 15 петицій.

Вже майже три роки минуло, як жителі області отримали можливість створювати електронні петиції до керівництва області. Але із 15 звернень до влади, які були оприлюднені протягом згаданого періоду, жодне не набрало необхідної кількості голосів для її подальшого розгляду чиновниками. Про це стало відомо із відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt».

«За період роботи сервісу було зареєстровано та оприлюднено 15 петицій. Жодна петиція не набрала необхідної кількості голосів для її подальшого розгляду відповідальними особами виконавчого апарата обласної ради», – повідомив перший заступник голови облради Сергій Крамаренко.

Усі 15 звернень були зняті з розгляду через недостатню кількість голосів. Відповідно до документів, які надав чиновник, усі ці звернення підтримувалися поодинокими підписами.

За словами Крамаренка, петицію можуть розглянути лише за умови збору на її підтримку не менше ніж 1200 підписів жителів області протягом 45 днів з дня її оприлюднення. Варто зауважити, що у місті з цим значно простіше: петиція до Житомирської міської ради має набрати 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду. Але, як вже повідомляв “Вголос.zt”, у міській раді не знають, скільки петицій житомирян реалізували.

Нагадаємо, петицію про запровадження карантину підписали школярі, щоб не ходити на уроки. Петиція про те, що Житомир не чистять від льоду, зібрала за 5 днів необхідну кількість підписів.

 

Leave a Comment