За якими параметрами обирати карту пам’яті до смартфону?

За якими параметрами обирати карту пам’яті до смартфону?

Основні критерії.

Сучасні смартфони нерідко оснащуються картою пам’яті не меншою 128 Гб, але не дивлячись на це, підтримка гаджету карти пам’яті для багатьох користувачів залишається такою ж актуальною, як і декілька років тому. Обрати додаткову картку пам’яті для свого смартфону можна у магазині Київстар, де консультант допоможе визначитись зі всіма критеріями та якісно проконсультує щодо запланованої покупки.

Основні критерії, за якими треба обирати карту пам’яті для смартфону

Стандарт Secure Digital існує уже майже 20 років, але й сьогодні не всі розуміють, що саме це значить. Повний розмір SD використовують у ноутбуках, фотоапаратах, відеокамерах та інших пристроях. Для смартфоні вже давно існують miniSD (TF). Окрім розміру стандарт SD має ще й декілька поколінь, і тут потрібно зважати на наступне. Карту старшого покоління використовувати у нових гаджетах можливо, а ось новітню карту синхронізувати із новими смартфонами не можливо. Отже, якщо у вас смартфон нового покоління, то і додаткова карта пам’яті повинна бути теж «свіжої» модифікації.

Швидкість та класовість

Перший критерій – це, зрозуміло, місткість. Наприклад, карта пам’яті на 32 Гб є для будь-якого гаджету більш привабливою, ніж карта на 16, чи тим паче 8 Гб, оскільки на неї просто поміститься більше інформації для зберігання та користування (додатки, фото, відео, аудіо та інші файли).

Швидкість роботи карти пам’яті SD – це найбільш незрозуміла споживачу характеристика. Так, стандартна карта передбачає чотири частково взаємопов’язані між собою градації

  • Клас UHS. Визначає швидкість запису. Максимальним показником на сьогодні можна вважати маркування U3 с максимальною швидкістю 30 Мб/с.
  • Клас швидкості відео. Параметр, необхідний для роботи з відео зйомками (пам’ять типу MLC NAND). Швидкість вказується на самій карті і може становити від V6 до V90, вимірюваною у мегабайтах за секунду.
  • Клас продуктивності додатків. Параметр визначає кількість операцій введення/виведення за секунду. Цей критерій забезпечує швидкість передавання нерівномірно розміщених даних. Стандартом вважають класи А1 та А2. Швидкість запису на цих картах не мала б бути нижчою за 10 Мб/с.
  • Шина UHS. Цей параметр часто плутають зі швидкістю UHS, але не варто цього робити. Версія шини зі швидкістю не має нічого спільного. На теперішній час існують три різні версії: UHS-I, UHS-II и UHS-III. Але для смартфоні доступна лише версія UHS-I. На сьогоднішній день смартфоні, які підтримують UHS-II просто не існує, тому не варто платити більше за неіснуючі «переваги».

 

Leave a Comment