Мера одного із міст області, якого викрили у розтраті коштів, на місяць відсторонили від посади

Мера одного із міст області, якого викрили у розтраті коштів, на місяць відсторонили від посади

Таке рішення прийняв суд.

На Житомирщині відсторонили від посади міського голову, підозрюваного у спричиненні державі збитків на суму понад 806 тис. грн під час ремонту доріг. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«24 грудня Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд у суді клопотання про відсторонення від посади міського голови одного з міст Житомирщини, підозрюваного у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам на суму понад 806 тис. грн. Ухвалою Коростишівського районного суду особу відсторонено від посади строком на один місяць, із 26 грудня 2019 року», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, посадову особу підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). За версією слідства, міський голова, не перевіривши достовірність внесених відомостей, підписав офіційні документи про вартість виконаних підрядником робіт під час ремонту доріг міських вулиць та акти приймання виконаних робіт, які не відповідали фактичним, оскільки були завищені.

Нагадаємо, мера одного із міст області викрили у розтраті коштів з місцевого бюджету.  Директор відомої будівельної фірми”прикарманив” бюджетні кошти на ремонті дороги в Андрушівці. На”ремонті” центральної вулиці Коростеня вкрали бюджетні кошти.

Leave a Comment