Замість МФК “Житомир” у ІІ професійній футбольній лізі може грати ФК “Полісся”

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин підтримав ідею президента МФК “Житомир” щодо перейменування муніципального клубу на ФК “Полісся”. Про це “Вголос.zt” розповів Руслан Павлюк.

Він зазначив, що питання про перейменування узгоджується в юридичному відділі міської ради, а останню крапку у цій ідеї поставлять депутати під час сесії.

“Я спілкувався з міським головою щодо перейменування МФК “Житомир” на ФК “Полісся”. Пояснив йому необхідність такого кроку, і він погодився з моїми аргументами. Ми це робимо для того, щоб створити єдину структуру з нашою ДЮСШ з футболу “Полісся”. Крім того, для атестації в ІІ професійну футбольну лігу ми плануємо потрапити вже як ФК “Полісся”. Це дасть можливість відродити вже відомий бренд “Полісся”, адже про нього постійно говорять. У футбольного клубу зміниться лише назва. Символіка та кольори МФК “Житомир” залишаться без змін. У логотипі зміниться лише назва МФК “Житомир” на ФК “Полісся”. Зараз ми вивчаємо всі юридичні питання. Після цього проект рішення буде винесено на сесію міської ради. Лише тоді депутати остаточно вирішать це питання”, – пояснив Павлюк.

Нагадаємо, що за перейменування муніципального клубу виступає і футбольна громада міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *