Житомирські каратисти здобули золото на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Житомирські каратисти здобули золото на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Юні спортсмени вибороли впевнену перемогу.

Житомирські каратисти, які увійшли до складу збірної команди України, вибороли золоті металі чемпіонату Європи з кіокушинкай карате. Чемпіонат відбувався 24 та 25 листопада у місті Софії, що в Болгарії.

karate-4

“Наші спортсмени Максим Чайківський та Роман Юрчук увійшли до складу збірної України та з найкращої сторони представили Житомирську область. Хлопці впевнено вибороли золоті медалі та отримали титули чемпіонів. Максим переміг у категорії 18-22 роки, а Роман отримав перемогу у категорії “кадет” до 18 років. Після таких результатів можна впевнено сказати, що Житомир та Житомирська область мають своїх чемпіонів Європи у цьому виді спорту”, – розповів тренер Романа та президент міської федерації кіокушинкай карате Максим Лановий.

Максим Чайківський вже вчетверте брав участь у змаганнях такого масштабу. Каже, що перемогою задоволений та переконаний, що вона не остання.

“Вперше я отримав перемогу у Чемпіонаті серед “Юніорів”. Під час других змагань, які відбувалися в Польщі, зайняв третє місце. В Грузії мені, на жаль, не вдалося потрапити до трійки лідерів. І цього року в Болгарії мені вдалося отримати впевнену перемогу”, – розповів він.

Ще один юний чемпіон Європи Роман Юрчук вперше був на змаганнях. За його словами, враження залишилися тільки найкращі.

“Бої були важкі, але підтримувала вся збірна України – 44 спортсмени. Результатом дуже задоволений, але рости ще є куди. Потрібно постійно вдосконалюватися”, – поділився враженнями переможець.

karate-2 karate-1

Нагадаємо, що вихованцям житомирських спортивних клубів «Саторі» та «Додзе» на Чемпіонаті України з карате у Києві, який проходив з 18 по 20 листопада, вдалося вибороти три срібні та п’ять бронзових нагород.

Leave a Comment