Запас хлору на знезараження води у Житомирі є лише на кілька днів. Депутати терміново виділили кошти на вирішення проблеми

У Житомирі придбають нове обладнання для дозування реагенту системи очищення води. На ці потреби 26 липня у ході позачергової сесії міської ради депутати прийняли рішення щодо виділення додаткових коштів в сумі 1 млн 235 тис. 200 грн.

За словами директора КП «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна, у червні приватне підприємство «Дніпроазот», яке виробляло рідкий хлор, зупинило виробництво. На даний час виробництво відновили, але існує реальний дефіцит хлору в країні.

«Наше підприємство встигло зробити критичний запас  хлору, якого вистачить  лише до 10 серпня. Найближчим часом з Румунії надійде кілька контейнерів із хлором. Але, щоб частково диферсифікувати ризики залежності від хлору, враховуючи, що на підприємстві виробляється альтернативний реагент для очистки води, необхідні додаткові ресурси в сумі 1 млн. 235 тис. 200 грн на обладнання для дозування реагенту системи очищення води», – сказав Нікітін.

За інформацією прес-служби міської ради, місячна потреба хлору в Житомирі становить 25 тонн на суму в 531 тис. грн. Додаткове дозуюче обладнання необхідне для дозування таких реагентів системи очищення води: гіпохлориту натрію, перманганату натрію, коагулянту.

Нагадаємо, зекономивши на очистці води у Новій Боровій розрахувалися з комунальниками. Оприлюднили найбільших боржників за електроенергію. Житомирводоканал – перший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *