Заступник голови ОДА Ярослав Лагута написав заяву на звільнення

Заступник голови ОДА Ярослав Лагута написав заяву на звільнення

За власним бажанням.

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута звільнився із займаної посади. Про це під час пресконференції повідомив керівник області Віталій Бунечко.

«Я попросив Ярослава Лагуту допомогти мені в організації Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь. Він все-таки виконував обов’язки голови і довгий час тут працював заступником. І він на собі дійсно це все потягнув. Тому хочу йому подякувати. Після проведення форуму, 7 жовтня, він подав заяву на звільнення. І 11 жовтня Ярослав Лагута перестає працювати заступником», ‒ сказав Бунечко.

За його словами, про таке він домовлявся з Лагутою як тільки прийшов на посаду голови. Це викликало шквал критики на адресу нового губернатора. На посади заступників вже є дві кандидатури. Вони проходять спецперевірку. За штатним розписом у облдержадміністрації передбачено 5 заступників.

Окрім того, Віталій Бунечко повідомив, що найближчим часом в області можуть призначити вже 7 голів райдержадміністрацій.

«Документи по цих людях вже знаходяться в Офісі Президента. Вони пройшли всі необхідні процедури та спеціальні перевірки. Тож чекаємо розпоряджень Президента України», ‒ додав Бунечко.

Нагадаємо, що нова заступниця голови ОДА очолювала виборчий список партії екс-президента Порошенка. Заступник губернатора Олексій Ясюнецький залишив свою посаду наприкінці серпня.

Leave a Comment