Заступник міського голови Житомира «забув» виконати доручення мера

Заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук не виконав доручення Сергія Сухомлина щодо безкоштовного проїзду інвалідів ІІ групи у міських маршрутках. Про це під час засідання виконавчого комітету 4 вересня розповів сам Ткачук.

За словами заступниці міського голови Житомира Марії Місюрової, доручення вирішити проблему із інвалідами ІІ групи, яких водії маршруток відмовляються возити безкоштовно, Сухомлин дав Ткачукові два тижні тому. Однак на сьогодні це питання так і лишається відкритим.

«На сьогодні це питання не вирішене. При чому, як у нас, так і в багатьох інших містах. Його не можна вирішити одним прийнятим рішенням», ‒ сказав Ткачук.

Разом із тим, за словами Вересівського сільського голови Олександра Шута, сусідні із Житомиром територіальні громади давно ці питання вирішили.

«Мені сьогодні соромно дивитися в очі своїм селянам. Скрізь, і Оліївська, і Тетерівська, і Станишівська громади вирішили питання пільгового проїзду. Тому говорити, що це не можна вирішити, це неправда. Коли ми приєднувалися до міста, нам обіцяли, що в нас буде все. А насправді…», ‒ сказав Шут.

Члени виконкому одноголосно прийняли рішення передбачити необхідну для забезпечення безкоштовного проїзду інвалідів ІІ групи у маршрутках у бюджеті міста.

Нагадаємо, що у житомирській мерії знову спробують обговорити з житомирянами підвищення проїзду у маршрутках. Коростенські комунальники заплатять понад 26 тис. грн за проїзд своїх співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *