Житомирська міськрада хоче на тиждень закрити для руху майдан Соборний

Житомирська міськрада хоче на тиждень закрити для руху майдан Соборний

Погодження поліції поки не отримали.

Житомирська міська рада планує на тиждень з 16 по 23 вересня перекрити для руху транспорту майдан Соборний. На ньому проводитимуть захід «Європейський тиждень мобільності». Про це під час засідання виконавчого комітету розповів директор «Агенції розвитку Житомира» Борис Пахолюк.

За його словами, захід мають провести на майдані Соборному. Планують використати всю площу майдану під громадський простір.

«Задіяти плануємо всі 10 тисяч квадратних метрів майдану. Вони фактично не використовуються як пішохідна зона. Це буде вуличний університет, присвячений сталій мобільності. Буде облаштовано тимчасовий скейтпарк, зона відпочинку для дітей тощо», ‒ сказав Пахолюк.

За його словами, заходи на майдані триватимуть, фактично, протягом 22-23 вересня. Однак для підготовки самого простору потрібно буде кілька днів. План заходів винесли на розгляд виконкому.

В ході обговорення виявилося, що перекриття руху на Соборному майдані із поліцією не узгодили. З листом управління транспорту і зв’язку звернулося до правоохоронців, однак відповіді ще не отримали.

«Якщо поліція не погодить закриття руху, то захід перенесемо на майданчик біля фонтану, у пішохідну зону», ‒ пояснив Борис Пахолюк.

Члени виконкому також проголосували за забезпечення резервного кола для руху транспорту з вулиці Київської. Втім, як саме відбуватиметься рух автомобілів — не уточнили.

Нагадаємо, що у останній день серпня у житомирській мерії повідомили про перекриття руху на щойно відремонтованій вулиці Параджанова. Через ремонт вулиці Перемоги у Житомирі тимчасово скасували три тролейбусні маршрути.

Leave a Comment