Сухомлин ще не знає, чи каратиме свого заступника через невиконання доручення

Сухомлин ще не знає, чи каратиме свого заступника через невиконання доручення

Не чув, як заступник зізнався.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин поки не знає, якими будуть наслідки невиконання його заступником Дмитром Ткачуком доручення щодо безкоштовного проїзду інвалідів у маршрутках. Про це мер сказав у коментарі «Вголос.Zt».

Згадане доручення міський голова дав Ткачуку ще близько місяця тому у відповідь на скарги житомирян. Обурені містяни прийшли на засідання і попросили міську владу забезпечити безкоштовний проїзд інвалідів у маршрутках.

На засіданні виконкому 4 вересня житомиряни знову скаржилися на перевізників щодо цього питання. Заступник мера Дмитро Ткачук зізнався, що проблему не вирішено.

«Мене не було на тому виконкомі (4 вересня — ред.) і я не чув, як він про це сказав», ‒ прокоментував ситуацію Сергій Сухомлин.

Разом із тим, міський голова підтвердив, що якщо питання із безкоштовним перевезенням маршрутками інвалідів ІІ групи не вирішиться до сесії, Дмитро Ткачук напише заяву на звільнення.

«Так. Я говорив на засіданні виконкому, що якщо він та начальник управління транспорту не вирішать цю проблему — вони мають піти», ‒ сказав міський голова.

Нагадаємо, що на засіданні виконкому заступник мера Дмитро Ткачук заявив, що не виконав доручення Сухомлина. Чергова сесія Житомирської міської ради відбудеться 17 вересня.

Leave a Comment