Заступника керівника департаменту житомирської мерії судитимуть за хабар

Заступника керівника департаменту житомирської мерії судитимуть за хабар

У 2 тисячі 800 доларів.

Заступника директора департаменту Житомирської міськради обвинувачують у одержанні неправомірної вигоди, а також пособництво у підробленні офіційних документів,. Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

«Органом досудового розслідування установлено, що посадовець міськради через посередника одержав від юридичної особи неправомірну вигоду на загальну суму 2 тис. 800 доларів США. Роль посередника в одержанні неправомірної вигоди виконував непрацюючий 27-річний житомирянин», йдеться у повідомленні.

Посадовець вимагав кошти від представника юридичної особи за державну реєстрацію права власності на 27 обєктів нерухомості, до яких входили господарські приміщення розпайованого майна — ферми, склади, інші будівлі. На 17 майнових обєктів право власності було зареєстроване за підробленими документами із фальшивими печатками, які надав спільник-посередник.

«Оперативними працівниками задокументовано три факти одержання неправомірної вигоди: двічі — по 500, та ще один — 1800 доларів США», додали у прокуратурі.

Досудове розслідування проводили органи поліції. Справу розглядатиме Богунський районний суд міста Житомира. Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура області.

Нагадаємо, що інженеру «Житомиргазу», затриманому на хабарі, заборонили виходити вночі з дому. СБУ викрило на хабарі заступника керівника Держрибагентства області.

Leave a Comment