Інженеру із “Житомиргаз”, якого затримали із хабарем, заборонили вночі виходити із дому

Інженеру із “Житомиргаз”, якого затримали із хабарем, заборонили вночі виходити із дому

Суд взяв чоловіка під домашній арешт.

Запобіжний захід  у виді домашнього арешту застосували посадовцю регіонального відділення ПАТ «Житомиргаз», підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди на суму 12 тис. грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

“27 вересня клопотання, погоджене із прокуратурою Житомирської області щодо застосування запобіжного заходу головному інженеру регіонального відділення ПАТ «Житомиргаз», підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди, розглянуто судом. За результатом розгляду ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира особі застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту у нічну пору доби”, – йдеться у повідомленні.

Головного інженера Новоград-Волинського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Житомиргаз» затримали 26 вересня під час одержання ним від місцевого жителя 12 тис. грн неправомірної вигоди. Таку суму він вимагав та одержав від чоловіка, пообіцявши не накладати на нього штраф на суму 40 тис грн за пошкодження під час земляних робіт газового трубопроводу.

Стосовно посадовця розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того хто надає неправомірну вигоду їй із використанням наданих їй службових повноважень, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди).

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, посадовець районної філії Житомиргазу, вимагаючи хабар, відключив від постачання вулицю районного центру.

 

Leave a Comment