Заступника міського голови можуть звільнити на найближчій сесії

Заступника міського голови можуть звільнити на найближчій сесії

Сам чиновник від коментарів відмовився.

Заступника міського голови Олександра Фещенка можуть звільнити з посади вже на найближчій сесії Житомирської міської ради. Питання про звільнення заступника без зазначення прізвища включене до порядку денного пленарного засідання 16 лютого.

Віднедавна питання, якими опікувався Олександр Фещенко, покладені на новопризначеного радника міського голови Юрія Антіпова. Сам Антіпов ймовірне звільнення Фещенка не підтвердив, але й не спростував.

“Міський голова просто переклав частину обов’язків Олександра Фещенка на мене, як на радника з питань житлово-комунального господарства”, – сказав Юрій Антіпов.

Тим часом вже вдруге брифінг щодо прибирання снігу у Житомирі проводить радник міського голови, а не профільний заступник.

Не хоче говорити про свою ймовірну відставку і сам Олександр Фещенко.

“Жодних коментарів з приводу цього я давати не буду. Порядок денний бачив. Але кого звільняти чи призначати — прерогатива міського голови. Юрій Антіпов має досвід у сфері ЖКГ і на нього поклали частину моїх обов’язків. Працюємо спільно”, – сказав заступник міського голови.

Кадрові зміни у своїй команді Сергій Сухомлин анонсував ще у грудні. Серед прізвищ заступників, роботою яких міський голова задоволений, Олександра Фещенка не було. Подейкували, що заступника мера по ЖКГ мали звільнити на останній, грудневій, сесії минулого року. Але на час розгляду звітів заступників Олександр Фещенко перебував на лікарняному.

Нагадаємо, що Сергій Сухомлин заявив, що момент, коли Житомир потрібно було чистити від снігу, упустили. У січні місяці житомиряни почали збирати підписи за відставку заступника міського голови Олександра Фещенка.

Leave a Comment