Напередодні сесії виконком збереться на засідання

Напередодні сесії виконком збереться на засідання

На порядку денному питання, які розглядатиме сесія.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради збереться напередодні сесії, 15 лютого. На порядку денному, переважно питання, винесені на сесію.

Так, виконком розгляне Програму благоустрою та розвитку комунального господарства міста Житомира на 2016-2018 роки. Остання, за словами міського голови Сергія Сухомлина, є своєрідним взірцем підходу до формування всіх комплексних програм. Серед найважливіших і пріоритетних для міста питань також виконання бюджету та схвалення змін до нього.

Неабияку активність проявило і управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради. На нинішньому виконкомі вони розповідатимуть про електронний квиток у комунальному та приватному транспорті Житомира. Окрім начальника управління, по даному питанню доповідатиме також директор новоствореного КП «Житомиртранспотрт», депутат від БПП Іван Фурлет.

Вперше відвідувачі засідання виконкому побачать також нового начальника управління культури Ніну Рябенко. Остання презентуватиме програму заходів, приурочених святкуванню Масляної.

В. о. начальника служби у справах дітей Катерина Комар також презентуватиме «дитячі» питання у новій іпостасі. Раніше це робила переведена на посаду начальника відділу ведення Єдиного державного демографічного реєстру управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради Надія Косяк.

Загалом на порядок денний виконкому винесуть 57 питань.

Нагадаємо, що через будівництво у парку «айдарівці» ледь не зірвали виконком. На останньому засіданні виконкому розглянули 42 питання.

Leave a Comment