Заступнику голови Житомирської райради більше ніж вдвічі зменшать премію

Заступнику голови Житомирської райради більше ніж вдвічі зменшать премію

Кошти на преміювання посадовців передбачать додатково.

Житомирська районна рада зменшить новому заступнику голови розмір щомісячної премії до 100%. Раніше голова та заступник отримували щомісяця по 250% окладу. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті районної ради.

Разом із тим, проектом рішення передбачать додаткову премію всім посадовим особам за рахунок економії фонду оплати праці. Про які саме суми йдеться — у документі не зазначають.

Нового заступника голови районної ради обиратимуть вже 14 березня. Колишнього, Олега Білецького, зняли під час сесії 5 лютого. Як повідомляють джерела «Вголос.Zt», на сьогодні екс-заступник голови райради перебуває у лікарні.

Найімовірнішим кандидатом на посаду заступника є депутат Житомирської райради, голова фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії «За добробут та соціальний захист народу» Василь Стах. На всеукраїнському рівні цю політичну силу очолює нардеп-мільйонер Віктор Развадовський.

Як повідомляють джерела «Вголос.Zt» у Житомирській райраді, кандидатура Стаха на посаду заступника не була ні для кого сюрпризом. Адже саме фракція, яку він очолює, ініціювала позачергову сесію щодо зняття з посади Олега Білецького.

Нагадаємо, що депутати вимагали від голови Житомирської районної ради Сергія Крутія скликати позачергову сесію заради відставки його заступника. Голова райради та його заступник отримували щомісяця у 2017 році премії у розмірі 250% окладу.

Leave a Comment