Заступницю Сухомлина підозрюють у службовій недбалості

Заступницю Сухомлина підозрюють у службовій недбалості

Бюджет міста втратив майже 790 тисяч.

Заступницю міського голови Житомира підозрюють у службовій недбалості, через яку міський бюджет втратив 790 тис. грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури у Житомирській області.

«У 2017 році тендерним комітетом, під головуванням (на той час) начальника управління охорони здоров’я Житомирської міської ради, були визначені переможці конкурсу щодо закупівлі за бюджетні кошти діагностичного обладнання для трьох лікарень на загальну суму майже 5, 2 млн грн.

Однак, як установлено досудовим розслідуванням, під час визначення переможців порушено вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» щодо додержання режиму економії використання бюджетних коштів, а також принципу максимальної економії та ефективності здійснення закупівель», ‒ йдеться у повідомленні.

Так, на думку прокуратури, головою тендерного комітету не внесено пропозицію щодо врахування під час закупівлі вимог про дотримання законодавства з ціноутворення на медичні вироби, яке регулюється державою відповідно до низки постанов Кабінету Міністрів України.

На підставі всіх цих фактів 16 серпня 2019 року заступниці Сухомлина повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Внаслідок дій посадовця бюджету міста завдано шкоди на суму майже 790 тис грн.

Нагадаємо, що пулинських медиків підозрюють у недбалому ставленні до пацієнта, яке призвело до смерті. Чиновника міськради, якого підозрюють у отриманні хабара, взяли під домашній арешт.

Leave a Comment