Завершився волейбольний турнір пам’яті десантника Дмитра Ільницького

Завершився волейбольний турнір пам’яті десантника Дмитра Ільницького

Переможці отримали медалі та іменний кубок.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 6 грудня, вшановуючи пам’ять свого випускника та до 25-річчя ЗСУ, провели волейбольний турнір «Герої серед нас» ім. Д. Ільницького. Участь у змаганнях взяли дві команди з агроуніверситету, а також студенти ЖДУ ім. І. Франка та ЖДТУ. Про це повідомила прес-служба агроуніверситету.

1476619087_big

«Лейтенант ЗСУ, десантник 90-го батальйону Дмитро Ільницький загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на Сході країни два роки тому. Нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Він народився та мешкав з батьками у Житомирі, тут здобував освіту, звідси добровольцем відправився на війну і став першим загиблим у своєму батальйоні. Дмитрові було лише 24 роки. Він похований на Смолянському кладовищі у Житомирі, а на гімназії, де він навчався, було відкрито меморіальну дошку», – йдеться у повідомленні.

dscf4071

На заході були присутні батьки Дмитра – Андрій Олегович та Лілія Василівна, керівництво університету, бойові побратими Дмитра Ільницького з 90-го батальйону, друзі загиблого героя, викладачі і студенти агроуніверситету. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Дмитра Ільницького, а студенти факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ покладали квіти на його могилу. Також у рамках відкриття турніру демонстрували фото та відеоматеріали із життя Ільницького.

dscf4065

«Кращою стала команда волейболістів Житомирського національного агроекологічного університету, завоювавши І місце. У якості нагород переможці змагань отримали грамоти, медалі та іменний кубок, а також календар «Погляд АТО» з автографами «кіборгів» від фотографа Леоніда Шрайбікуса, подарунки від управління у справах сім’ї молоді та спорту міськради», – розповіли у прес-службі.

dscf4062 dscf4101

Нагадаємо, у Житомирі нагородили переможців Всеукраїнського відкритого турніру з боксу. Житомирські каратисти повернулися з чемпіонату України з нагородами.я

Автор фото: прес-служба агроуніверситету.

Leave a Comment