5 будинків, квартира під Києвом, 11 земельних ділянок і допомога по безробіттю… Декларація нового голови РДА

Президент України Володимир Зеленський призначив голову Брусилівської райдержадміністрації.  Відповідне розпорядження він підисав 19 грудня.

«Призначити КОНДРАТЮКА Віктора Андрійовича головою Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області», – йдеться у документі.

Віктор Кондратюк із Баранівського району. Цікаво, що він був кандидатом не лише на посаду голови Брусилівської РДА. У жовтні він подавав декларацію кандидата й на посаду голови Баранівської РДА.

Відповідно до декларації за минулий рік,  Кондратюк був власником ТОВ «Барс», яке займається вирощуванням зернових та бобових культур. З жовтня у товариства змінився власник.

У власності нового голови РДА – п’ять  будинків у Глибочку, один з яких понад 317 кв.м, а також квартира у елітному селі Чайки, яке межує із Києвом. До слова, у цьому селі проживала скандально відома колишня голова Фонду державного майна України Валентина Семенюк.

Крім того, відповідно до декларації, Кондратюк будує дачу на 150 “квадратів” у рідному селі. Частина нерухомості оформлена на дружину Кондратюка.

Щодо землі – лише задекларованих ділянок ми нарахували у декларації – 11. Середня площа кожної – 25 соток.

Протягом року подружжя разом заробило понад півмільйона гривень. Водночас Кондарюк у минулому році отримував виплати … по безробіттю, а у 2016 році – брав кредит у “Сбербанку”.

До слова, з 2014-2015 років російські банки на території України почали перереєстрацію ліцензій в НБУ, перейменування. Зокрема, ПАТ «Дочірній банк Сбербанку Росії» 26 листопада 2015 був перейменований у ПАТ «Сбербанк».

За інформацією пресслужби облдержадміністрації, на Житомирщині Президент призначив вже 15 голів райдержадміністрацій. Тринадцять нових керівників районів вже представили громадам голова ОДА та його заступники, ще двох представлять найближчим часом.

Нагадаємо, новий голова Новоград-Волинської РДА задекларував зарплату слюсаря. Новими головами трьох РДА області стали фермер, підприємець та посадовець міграційної служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *