Земельні аукціони у Житомирі проводитиме львівська фірма

Схоже, що у Житомирі впевнено працює “львівське лобі”. Спочатку сміття зі Львова на полігоні Житомира, потім — фірма, яка робить реконструкцію тротуарів. І ось продовження: земельний аукціон по 4 ділянках у Житомирі проводитиме… фірма з міста Лева. Відповідний проект рішення зареєстрований на сайті Житомирської міської ради.

На земельний аукціон мають виставити 4 земельні ділянки. Перша — на проспекті Незалежності (колишня вулиця Ватутіна), 29 під громадську забудову. Друга — у проїзді Шпаковському (колишній — Цюрупи) під житловий будинок. Ще дві ділянки під житлову забудову мають продати на Тетерівському бульварі.

Виконавцем земельних торгів, які планують провести у останньому кварталі 2016 — першому кварталі 2017 років, буде фірма “Сомгіз”, зареєстрована у Львові.

Власником і директором “Сомгізу” є помічник нардепа трьох скликань від “Нашої України” та “Батьківщини” Олександр Сімчук. Відокремлений підрозділ фірми знаходиться і у Житомирі. Із інформації, що знаходиться у відкритому доступі, вдалося з’ясувати, що підприємство проводило земельні аукціони у Житомисрькій області. Зокрема, у Ємільчинському районі. Керівником відокремленого підрозділу ПП “Сомгіз” є Інна Столбова. Вона ж є директором ПП “Гермес-2002”, яке знаходиться за тією ж адресою, що і філія “Сомгізу”.

Нагадаємо, що львівське сміття без дозволу скидають на території Житомирщини. Зі львів’янами, які реконструюють тротуари у Житомирі, можуть розірвати договір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *