Землевпорядники запропонували інвесторам 190 гектарів землі

Землевпорядники Житомирщини на земельному аукціоні у жовтні запропонують інвесторам придбати права оренди на дев’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель становить 189,4 гектара. Про це повідомила прес-служба головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

«Виставлені на торги ділянки знаходяться у Лугинському районі на території Великодивлинської сільської ради (за межами населених пунктів). Стартова сукупна вартість ділянок визначена на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки землі та становить 111,953 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

У Держгеокадастрі області сформували перелік з 89 земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва. Інвесторам запропонують на аукціонах взяти в оренду 2 тис. 801 гектар земель державної власності (за межами населених пунктів).

Нагадаємо, 17 гривень – квадратний метр: міська рада продає землю члену виконкому у Радомишлі. В області незаконно використовували 12 тисяч гектарів землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *