Житомир взяв 39 мільйонів у кредит на водогінну мережу міста

КП “Житомирводоканал” отримало від Світового банку кредит у сумі 39 мільйонів доларів. Ці кошти будуть витрачені на реалізацію проектів водопостачання та очистку стічних вод. Про це під час брифінгу 26 вересня розповів директор підприємства Андрій Нікітін.

За його словами, у першу чергу кошти будуть направлені на реконструкцію очисних споруд і заміну водопровідної мережі міста. Крім того, комунальники планують реконструювати очисні споруди міської каналізації.

Ми всі повинні зрозуміти, що фінансування Світовим банком на сьогодні єдина можливість покращити стан води, покращити тиск у міській системі водопостачання, а також дозволить зайнятись енергозбереженням та істотно заощадить витрати житомирян. Для нас це найкращий шанс покращити систему водопостачання, яка на сьогодні не задовільняє потреби житомирян. Ці кошти виділяються на умовах кредитування. Якщо я не помиляюсь, відсоткова ставка – 0,5% річних. Всі проекти мають бути завершені до 2020 року. Наразі почалося фінансування консультаційно-проектних робіт. Також ми на фінальному етапі створення електронної карти водогінних мереж міста”, – сказав Андрій Нікітін.

Крім того, директор “Водоканалу” розповів, що у Житомирі планують встановити додаткові насосні станції і таким чином забезпечать нормальний тиск води у системі.

Нагадаємо, що директор комунального підприємства “Житомирводоканал” Андрій Нікітін розповів про причини термінового хлорування води у водогінних мережах міста. Він зазначив, що є ймовірність того, що у воді є бактерії, які шкідливі для городян. з 27 по 28 вересня проводитимуть позапланове хлорування води у водогінній мережі міста. Процес очистки води розпочнуть з шостої ранку 27 вересня, а закінчать вже 28 вересня о восьмій ранку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *