Жах! У селі на Житомирщині 32-річний чоловік зґвалтував маленьку дитину

Жах! У селі на Житомирщині 32-річний чоловік зґвалтував маленьку дитину

Педофіл був раніше судимий.

У Житомирській області 18 квітня 32-річний раніше судимий чоловік згвалтував 3-річну дитину. Про це на свої сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив заступник Голови Національної поліції України  В’ячеслав Аброськін.

“Новий жахливий випадок проти малолітніх дітей. 32-річний покидьок, раніше засуджений за крадіжки, скоїв розпусні дії відносно 3-річної дитини. Він завів дитину до сараю у селі, де знущався над нею, там їх знайшла мати.

Що можна сказати про дорослу людину, яка згвалтувала малечу, що не може зрозуміти характер та значення вчинених відносно неї ганебних дій? Питання – яке потрібно для нього покарання? На моє особисте переконання, спочатку ми маємо знати всіх покидьків, які були раніше засуджені за статеві злочини відносно малолітніх дітей та які проживають поряд з нашими дітьми. То ми пропонуємо законопроект #6607. Відкритий реєстр цих покидьків є у всіх розвинутих демократичних країнах світу. Це практика, яка дозволяє робити ефективну профілактику проти статевих злочинів відносно дітей”, – написав В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, житомирянина, якого підозрюють у згвалтуванні 7-річної дівчинки, взяли під варту. 13-річний хлопець зґвалтував, побив та покинув помирати у кущах дорослу жінку. Постраждала померла.

Leave a Comment