5-річний житомирянин Женя Васильчук, який має рідкісну хворобу, потребує допомоги

5-річний житомирянин Женя Васильчук, який має рідкісну хворобу, потребує допомоги

Він вірить, що буде бігати.

У 5-трирічного житомирянина Жені Васильчука два дуже рідкісних генетичних захворювання – недосконалий остеогенез ( в народі – хвороба “кришталевої людини”) та Синдром Ескабара. Хлопчик не може ходити, бо кістки дуже крихкі, а суглоби деформовані. Хлопчику готові допомогти в Харківському інституті ім. Сітенко, але у батьків  немає можливості оплатити лікування, вартість якого складає понад  270 тис. грн.

«Ми зараз у Харкові. Лікарі запитують, чи є в наш кошти, щоб почати операцію. А їх немає. І час грає проти нас», – розповіла мама Жені – Алла Васильчук.

Женя перебуває на диспансерному обліку з народження. За п’ять років життя у нього  було понад 20 переломів! Батьки хлопчика просять про допомогу, щоб  врятувати їх маленького синочка і дати йому шанс на повноцінне життя. На Женю чекає багато етапів хірургічного втручання..

“Женя у нас веселий, ввічливий, привітний, добрий, розумний, товариський хлопчик. Він розуміє,  що не може ходити, але дуже хоче і завжди питає: Мамо, я також буду бігати, як усі дітки?”. Нам, батькам, це болісно чути, а ще боляче, що ми не взмозі допомогти. Наразі Женя проходить лікування в Харківському інституті ім. Сітенка, лікарі з інститута сказали, що готові допомогти нашому сину.  Надію на повноцінне життя може дати досить складна та унікальна операція – реконструкція нижніх кінцівок із застосуванням інтрамодулярних телескопічних стержнів.  Таких стержнів потрібно чотири, іх вартість складає 270 тис. грн. Але у нас немає таких грошей, живемо на невелику зарплату чоловіка. Виховуємо, ще одного сина. Я не працюю, бо дитина потребує постійного догляду. Можемо сподіватися лише на допомогу добрих людей, – розповіла мама Жені Алла.

Нагадаємо, онкохвора житомирянка Світлана Сачук потребує термінової допомоги. Оперативне втручання та три курси хіміотерапії, на жаль, не допомогли побороти страшну хворобу.

Leave a Comment