Жінка, яка замінила фото у паспорті, бо старе не подобалося, відповідатиме за підробку документів

Жінка, яка замінила фото у паспорті, бо старе не подобалося, відповідатиме за підробку документів

Крім того, за спробу незаконного перетинання державного кордону України.

Самовільно вклеєна фотокартка в паспорті не дала змогу громадянці України перетнути кордон. Про це повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

«Учора, під час оформлення потягу сполученням «Кишинів – С.Петербург», прикордонники відділу «Овруч» Житомирського загону в одного з пасажирів виявили паспортний документ, який містив ознаки часткової підробки. Так, в пункті пропуску «Виступовичі» 40-річна громадянка України подала для перевірки прикордонникам паспортний документ в якому на інформаційній сторінці була відсутня конгревна печатка. В ході подальшої перевірки з’ясувалось, що паспорт належить пред’явнику проте в ньому переклеєно фотокартку. Пояснила пасажирка потягу свої махінації з документом тим, що їй не подобалась попереднє фото і вона вирішила його самостійно змінити», – йдеться у повідомленні.

Жінку не пропустили через кордон та притягнули до адміністративної відповідальності за порушення ч. 1 ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Додатково на адресу Національної поліції направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Нагадаємо, у Житомирі директор банку підробляла документи та забирала гроші вкладників. 8 бердичівлян загинули через те, що працівники комунального підприємства підробили документи.

Leave a Comment