Жіночі сережки – справжній  витвір мистецтва

Жіночі сережки – справжній витвір мистецтва

Як правильно вибрати.

Ювелірні прикраси це особлива жіноча зброя, за допомогою якої будь-який наряд можна зробити привабливим і святковим. На особливому місці серед всіх прикрас стоять сережки жіночі. І не дарма до них прикута така велика увага, адже за допомогою них ви можете акцентувати увагу на вашій особі, наприкладяскравому і бездоганному макіяжі, підкреслити красу і колір ваших очей, а також у вигідному ракурсі показати свою шию.

Як правильно вибрати сережки?

Завдяки правильно підібраним сережок ви можете створити неповторний образ, зробити ваш наряд більш привабливим і цікавим, а також продемонструвати всім оточуючим свій бездоганний смак. Крім цього, сережки – це відмінний подарунок для жінок незалежно від віку і сфери діяльності, оскільки у кожної представниці прекрасної статі є скринька з парою-трійкою прекрасних сережок. Для жінки сережки – це універсальна і незамінна прикраса, яку можна носити як в будні дні, так і на роботу, навчання і т.д.

На сьогоднішній день магазин ювелірних виробів пропонує широкий асортимент сережок різних форм і стилів. Всі сережки ювеліри ділять на такі види:

  • Сережки Каблучки;
  • Кліпси;
  • Кафи;
  • Сережки гвоздики;
  • Сережки-підвіски.

У кожного з цих видів є свої переваги і особливості.

Пусети або як ми звикли говорити “гвоздики” це нерухомі сережки, вони складаються з оправи і пари вставок. Як вставка може бути камінь або будь-яка інша декоративна деталь. До мочки вуха такі сережки кріпляться за допомогою затискачів чи гвинтового гвоздика. Що стосується сережок-підвісок, то в них є рухливий елемент, він може бути різної форми і довжини.

Кафице сережки, які кріпляться на вушну раковину, якщо підібрати сережки і кафи в одній стилістиці, то їх без проблем можна поєднувати. Найчастіше для них не потрібно отвір в мочці вуха. Точно так і для кліпсце навісні сережки, які кріпляться на мочці вуха за допомогою спеціальної засувки.

Перед тим, як відправиться в магазин за сережками, ви повинні дізнатися, які сережки підійдуть до вашої формі обличчя. Знайти сьогодні можна будь-які – у формі квітів або тварин, романтичні, у формі геометричних фігур або кілець. Під час вибору враховуйте те, коли і де ви будете носити сережки, також враховуйте особливості вашої зовнішності і власний стиль. Якщо ви хочете бути в тренді, то радимо придивитися до великих і акцентним сережках, які на сьогоднішній день можна носити тільки в одному вусі.

Leave a Comment