Одна із причин підняття тарифу на воду для житомирян – поверення кредиту Світовому банку

Одна із причин підняття тарифу на воду для житомирян – поверення кредиту Світовому банку

З 5 лютого тариф зріс на 30%.

У Житомирі з 5 лютого змінються тарифи на водопостачання та водовідведення. Відповідну інформацію оприлюднили цього ж дня на офіційному сайті комунального підприємства “Житомирводоканал”.

“На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбулося 4 лютого 2020 року, було затверджено Постанову № 283 від 04.02.2020 р. про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року №1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік”,- йдеться у повідомленні.

Відповідно до змін вищезазначених постанов з 5 лютого 2020 року зростає вартість тарифів на водопостачання та водовідведення для житомирян:

– централізоване водопостачання — 11,724 грн/м³.

– централізоване водовідведення — 13,680 грн/м³.

Зміна тарифів на водопостачання та водовідведення обумовлена рядом факторів, насамперед включенням в тариф коштів на повернення кредиту Світовому банку, зростанням рівня заробітної плати, збільшенням витрат на закупівлю реагентів.

Усі розрахунки та об’єктивність проведення коригування тарифу були перевірені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Нагадаємо, з 9 січня у Житомирі почали діяти підвищені тарифи на проїзд у транспорті. У Житомирі встановлять тарифи на платні медичні послуги лікарень та “швидкої”.

Leave a Comment