Журналістам показали службовий спецавтомобіль житомирських конвоїрів

У Житомирі 28 серпня журналістам показали службовий спецавтомобіль для транспортування конвойованих осіб, зручний і безпечний як для працівників, так і осіб, які перебувають в умовах обмеження волі. Крім того, працівники відповідних підрозділів представників ЗМІ ознайомили з діяльністю поліцейських ізоляторів тимчасового тримання та конвойної служби. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Працівники нашого підрозділу виконують чітко визначені завдання, пов’язані з охороною та конвоюванням осіб, яким компетентними органами тимчасово обмежено волю. У тому числі ми відповідаємо за вчасне їх доставляння до місць призначення (суди, органи прокуратури та слідства, медичні заклади). До речі, на Житомирщині маємо 5 ізоляторів тимчасового тримання, які функціонують у приміщеннях територіальних відділів та відділень, а 80 поліцейських конвоїрів нашої служби забезпечують переміщення затриманих чи підозрюваних осіб у суди по всій території Житомирської області», – розповів начальник сектору організації діяльності ІТТ та конвойного підрозділу ГУНП в області Олексій Чемерис.

Приміщення ізоляторів та конвойна служба мають відповідне оснащення для забезпечення основоположних прав людини. А з працівниками підрозділу постійно проводяться навчання та інструктажі, щоб не допустити випадків, які б порушували норми міжнародних і відомчих актів.

Зокрема, Олексій Чемерис представив увазі присутніх службовий спецавтомобіль для транспортування конвойованих осіб, оснащений сучасною технікою, як то камерами відеоспостереження, моніторами, засобами зв’язку тощо.

«Це новий варіант транспорту, призначений для переміщення на значні відстані, зручний і безпечний як для працівників, так і осіб, які перебувають в умовах обмеження волі», – зазначив він.

Специфіку служби журналістам продемонстрували безпосередньо в ізоляторі тимчасового тримання у Житомирському відділі поліції. Тут присутнім розповіли про організацію діяльності спецприміщення, порядок поміщення затриманих осіб та продемонстрували умови їх утримання.

До слова, нині триває набір кандидатів на заміщення вакантних у підрозділі посад:  5 – поліцейські ІТТ і 15 – конвойного підрозділу. Набір розпочався із середини серпня і триватиме до 4 вересня. Це перший етап конкурсного відбору – заповнення відповідних анкет. Потім для кандидатів передбачені тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда з поліцейською комісією і спеціальна перевірка. Заробітна плата поліцейських становить від 8 тис. грн.

Нагадаємо, про те, як дресирують службових собак і як стати професійним кінологом – кореспонденту «Вголос.zt» розповіли у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських. До слова, цей заклад єдиний в Україні, який здійснює підготовку поліцейських-кінологів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *