Житомирських студентів нагородили за підтримку бійців АТО

Протягом року в Житомирському державному технологічному університеті і студенти, і викладачі приєднувалися до різноманітних акцій на підтримку військовослужбовців, що перебувають на передовій чи проходять лікування після отриманих травм та поранень у госпіталі. За свої добрі справи вони отримали подяки. Про це повідомила прес-служба університету.

tlgl6x0tm8

«Зокрема, студентка факультету економіки та менеджменту Віталія Нетребін організувала  флешмоб «Час для добра» і благодійний ярмарок «Передай тепло герою», під час яких у ЖДТУ збирали речі, засоби гігієни і солодощі для бійців, а також продавали випічку, щоб зібрати кошти на ліки», – йдеться у повідомленні.

jyu3sthmpbg

Крім цього, профспілка студентів та аспірантів ЖДТУ влаштовувала благодійний марафон, участь в якому взяли студенти, викладачі, декани, проректори і навіть ректор Віктор Євдокимов. Виручені від цього гроші також пішли на медикаменти захисникам.

«Усе зібране студенти передавали  волонтерам госпіталю у Житомирі, а також відвідували поранених військових особисто. Такі візити відбуваються вже протягом двох років», – розповіли у прес-службі.

go6zsonlqp8

Днями від Всеукраїнської волонтерської ініціативи «Герої АТО» Віталії Нетребін, голові профспілки Владиславу Савіцькому, студентському ректорату та студентам і викладачам усіх факультетів було вручено подяки за постійну підтримку українських військовослужбовців, за допомогу і небайдужість.

Нагадаємо, студенти агроуніверситету привезли до Житомира чемпіонські звання з кікбоксингу та пауерліфтингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *