Жителі Баранівки пікетують Кабмін через Случ і Хомору

Близько сотні жителів Баранівки вийшли 7 червня під стіни Кабінету Міністрів України з вимогою вжити невідкладних заходів для врегулювання екологічної катастрофи на річках Случ та Хомора. Про це «Вголос.Zt» повідомила одна із організаторів акції, Юлія Дем’яненко.

«Ми вимагаємо від влади, щоб вони оголосили нам детальний план ліквідації цього екологічного лиха та зведення нових очисних споруд», – повідомила активістка.

За її словами, учасники акції обіцяють стояти під стінами Кабміну доти, доки їх не почують. Основна з вимог пікетувальників — почути від урядовців конкретні терміни вирішення проблеми із забрудненням Случі та Хомори.

Довідково: у квітні 2016 року Асоціація рибалок України повідомила про масову загибель у водоймах Случ та Хомора риби, качок та бобрів. У облдержадміністрації через цей факт оголосили надзвичайну ситуацію. Однією із причин кататсрофи екологи вважали несанкціонований скид відходів Понінківської картонно-паперової області (Хмельницька область).

Нагадаємо, що у Хомору скидають нечистоти з сусідньої області. Жителі Баранівського району перекрили дорогу, щоб привернути увагу влади до екології.

Фото з мережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *