Жителі Баранівки виявили сміття зі Львова на своєму сміттєзвалищі

Жителі Баранівки виявили сміття зі Львова на своєму сміттєзвалищі

Серед сміття знайшли папери, чеки, конверти зі Львова.

Жителі Баранівки виявили сміття зі Львова на сміттєзвалищі. Доказами слугували чеки, конверти, мішки. Написи на цих речах свідчили про те, що воно зі Львова. Про це повідомила прес-служба Баранівської міської ради. Напередодні питання “львівського сміття” розглядали на сесії.

До Баранівської міської ради надійшов лист Львівського міського голови Андрія Садового, в якому він просить допомогти у захороненні твердих побутових відходів зі Львова на Баранівському полігоні з можливістю укладання довгострокових угод, гарантуючи оплату усіх витрат із цим пов’язаних. Лист озвучили на сесії Баранівської міської ради 17 липня, але депутати вирішили не обговорювати дане питання.

«А сьогодні вранці на нас чекав «сюрприз». Працівники відділу благоустрою на під’їзді до сміттєзвалища, що знаходиться між Баранівкою та селом Зеремля виявили близько 20 м3 твердих побутових відходів. На дорозі залишилися чіткі відбитки коліс автомобіля. Серед сміття є папери, чеки, конверти, мішки , написи на яких вказують на те, що цей «подарунок» зі Львова», – йдеться у повідомленні.

Баранівська міська рада повідомила про інцидент відповідні служби.

Нагадаємо, що полігон твердих побутових відходів Житомира готовий приймати сміття зі Львова, якщо таке рішення прийме міська рада або виконавчий комітет. Про це «Вголос.Zt» розповів директор КАТП-0628 Сергій Колесник. Міський голова Львова Андрій Садовий стверджує, що Житомирщина 412 разів відмовляла у прийомі сміття. Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті Львівської міської ради. Також оприлюднено копії відмов.

Leave a Comment