У Житомирі може з’явитися своя алея зірок

У Житомирському парку культури і відпочинку може з’явитися алея відомих діячів культури Житомирщини, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток культури України та є відомими на території держави і за її межами. Таку ідею житомирянин Віталій Сівко хоче реалізувати за бюджетні кошти. Відповідну пропозицію він подав до міського проекту «Бюджет участі».

«Проектом передбачається виготовлення і встановлення 14 спеціальних металевих стендів з світлонеоновим підсвіченням вздовж алей неподалік від нового концертного майданчику у Житомирському парку культури і відпочинку. Мови стендів – українська та англійська. Алея стане важливою візитівкою обласного центру – міста Житомира. На алеї будуть представлені: Барон Шодуар, Борис Лятошинський, Святослав Ріхтер, Віктор Косенко, Олег Ольжич (Кандиба), Ніна Матвієнко, Хорова капела «Орея», Валерій Харчишин і український рок-гурт «Друга Ріка», ансамбль «Сонечко», ансамбль «Льонок», Георгій Мокрицький, Юрій Камишний, Володимир Шинкарук, Наталія Скорульська», – розповів автор проекту.

За його словами, на надписи імен відомих особистостей (колективів) не ставатимуть ногами люди, адже у Житомирі будуть встановлені спеціальні конструкції за межами пішохідної частини. Наприклад, у містах просто на пішохідних частинах покладені металеві зірки із іменами, більшість людей, які проходять повз тих зірок, навіть не знають зазначених імен. На реалізацію проекту житомирянин просить 545 тис. грн.

Власне, якщо мешканці міста своїм голосуванням підтримають даний проект, то є всі шанси, що вже в наступному році з’явиться Алея Талантів Житомирщини.

Нагадаємо, на Польському Бульварі може з’явитися «сухий» музичний фонтан із світлодіодною підсвіткою. У Житомирі може з’явитися ковзанка під відкритим небом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *