У ТТУ сказали, коли зберуть тролейбус, на який торік виділили мільйон

У ТТУ сказали, коли зберуть тролейбус, на який торік виділили мільйон

Випуск транспортного засобу переносили кілька разів.

Тролейбус, власноруч зібраний працівниками Житомирського трамвайно-тролейбусного управління, на який ще минулого року виділили 1 млн грн, може виїхати на вулиці міста вже 29 квітня. Про це повідомив директор КП «Житомирське ТТУ» Андрій Нечуйвітер.

Тролейбус обіцяли здати в експлуатацію ще у грудні минулого року. Втім, не встигли. Тож випуск транспортного засобу перенесли на лютий. Не випустили його і з настанням нового терміну.

Директор Житомирського ТТУ Андрій Нечуйвітер обіцяє, що новий тролейбус вийде на лінію вже 29 квітня. Однак депутати Житомирської міської ради обурені такою «неоперативністю» комунального підприємства.

«Говорили спочатку про грудень, потім січень, потім — лютий. Але тролейбуса так і не бачимо. Смішного тут нічого немає, тому що є заходи, які мають робити на державному рівні, а є те, що ми можемо робити самі. І якщо ми можемо самі збирати тролейбуси — то це потрібно робити», – сказав депутат Юрій Мойсеєв.

За його словами, невчасне виготовлення нових тролейбусів відкидає у розвитку підприємство на роки назад.

«Ви уявляєте, якби так працювали на комерційному підприємстві? Є виділені гроші, є дедлайн. В результаті грошей нема, дедлайн — зірвано. Це нормальна і ефективна робота? Хто за це покараний?», – обурився депутат Василь Шевченко.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук запевнив, що відповідальних за зрив термінів вже покарали. Однак не сказав кого і як саме.

Нагадаємо, що китайці хочуть збирати електробуси на базі житомирського ТТУ. Міськрада хоче виділити майже 90 мільйонів на Житомирське трамвайно-тролейбусне управління.

 

Leave a Comment