Жителі області заборгували за комуналку 194 мільйони гривень

Жителі області заборгували за комуналку 194 мільйони гривень

Найбільше боргів за гарячу воду та опалення.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг становила 194 млн грн. Найбільші суми коштів заборгували за гарячу воду та опалення. Про це повідомили в головному управлінні статистики області.

«Упродовж серпня заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зменшилась на 15 млн. грн, або на 7% і на кінець місяця становила 194 млн грн. Найбільше заборгували споживачі за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 75 млн грн, за газопостачання та утримання будинків, споруд і прибудинкових територій та не сплачено відповідно 47 млн грн та 45 млн грн, за централізоване водопостачання – 20 млн грн, за вивезення побутових відходів – 7 млн грн»,- йдеться у повідомленні.

До слова, у січні–серпні населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 979 млн грн. Це становить 117% від нарахованих за цей період сум.

Нагадаємо, через борги комунального підприємства Житомирська міськрада витратить майже 600 тисяч. Депутати списали півмільйона «безнадійної» заборгованості за транспортні послуги, які були надані ОДА.

Leave a Comment