Жителі «Промавтоматики» просять побудувати початкову школу у мікрорайоні

Жителі «Промавтоматики» просять побудувати початкову школу у мікрорайоні

Петиція.

Жителі «Промавтоматики» просять Житомирську міську раду побудувати початкову школу у мікрорайоні. Єдина, яка є зараз у цьому районі – переповнена. Відповідну електронну петицію оприлюднили 17 жовтня.

«В зв’язку з тим, що мікрорайон Промавтоматика за останні роки щільно забудовується, у мешканців цього мікрорайону виникла проблема з комфортним відвідуванням дітьми школи. Так як в цьому мікрорайоні розташована лише одна єдина школа, а саме: ЖЕЛ№24 — вона звісно переповнена. Мешканці мікрорайону Промавтоматика звертаються до ВАС місцевої влади з проханням розглянути можливість будівництва МОЛОДШОЇ школи в цьому мікрорайоні. Тим паче, що згідно з новими вимогами Нової Української Школи , — молодша школа передбачає окрему будівлю», – написав автор петиції Михайло Гвоздецький.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, канікули в школах Житомира можуть розпочатися вже з наступного тижня. У школах Житомира навчаються 29 тисяч дітей, — міськрада.

Leave a Comment