Новоград: замість капремонту даху кінотеатру, який горів, проведуть реставраційні роботи будівлі

Новоград: замість капремонту даху кінотеатру, який горів, проведуть реставраційні роботи будівлі

Фінансування доведеться збільшити.

У Новограді-Волинському замість запланованого капітального ремонту даху молодіжного центру, хочуть витратити 1 млн 490 грн на проведення ремонтно-реставраційних робіт даної будівлі. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міської ради та розглянуть на найближчій сесії.

Відповідні зміни пропонують внести до рішення міської ради від 23 грудня 2016 «Про комплексну  програму «Молодь і родина міста Новограда-Волинського на 2017-2021 роки». Згідно документом, з міського бюджету було передбачено понад 960 тис. грн на проведення капітального ремонту даху молодіжного центру. Цей пункт пропонують замінити на “проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру на вулиці Шевченка, 5/1 в місті Новограді-Волинському. Першочергові протиаварійні заходи”. Крім того, пропонується збільшити фінансування до 1 млн 490 тис. грн,  які планують використати впродовж 2018-2019 років.

Як повідомляв “Вголос.zt”, 19 травня сталася пожежа у центрі міста. Вогонь охопив приміщення будівлю кінотеатру, у якому знаходяться молодіжний центр, спортивний зал, магазини, кафе та дитячі атракціони.«Літнє» кафе, яке стало осередком масштабної пожежі у кінотеатрі, було побудоване незаконно.

Нагадаємо,  у Новограді з резервного фонду міста виділили майже 200 за пожежну сигналізацію для Молодіжного центру. У Новограді зняли секретаря міськради та позбавили премії міського голову Весельського.

Leave a Comment