Жителі проспекту Незалежності у Житомирі записали відеозвернення до Президента України

Жителі проспекту Незалежності у Житомирі записали відеозвернення до Президента України

Щодо будівництва АЗС.

Жителі мікрорайону міськмолзаводу, що по проспекту Незалежності, записали відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського щодо будівництва АЗС біля їхніх будинків.

«Четвертий місяць не можемо вийти на власну прибудинкову територію, де розташовані дитячі майданчики. Забудовники вирубали зелені дерева, які захищали нас від вихлопів автомобілів, які їздять по трасі. Так само тут ходять невідомі особи, які залякують мешканців», – розповідає жителька мікрорайону.

Мешканці будинків вже втратили надію, що їхні проблеми зможе вирішити місцева влада. Тож апелюють до президента. За їхніми словами, сподіватися їм лишилося тільки на центральні органи влади.

SOS!!! SOS!!! SOS!!!Звернення до Президента України!!! Почуйте нас!!!Нас вбивають!!! Допоможіть нам. Місцева вдлада бездіяльна!!!Проект АЗС в Житомирі на пр.Незалежності 29 є вбивчим для нас. Ми просимо допомоги, благаємо допоможіть нам.

Gepostet von Роман Березюк am Sonntag, 1. Dezember 2019

Нагадаємо, що четверо депутатів Житомирської міської ради залишили сесійну залу під час голосування за мораторій на будівництво АЗС по проспекту Незалежності, 29. Власник скандальної заправки категорично відмовився переносити будівництво в інше місце.

Leave a Comment