Жителі вулиці Гонти просять додатковий автобус і скаржаться, що водії порушують правила дорожнього руху

Жителі вулиці Гонти просять додатковий автобус і скаржаться, що водії порушують правила дорожнього руху

Петиція.

Жителі вулиці Івана Гонти просять міську раду окремий автобус в район «Королівської Бочки» у середу та четвер. Люди скаржаться, що у них немає можливості дістатися додому та на навчання, оскільки наявний транспорт постійно переповнений. Крім того, кажуть, що водії порушують правила дорожнього руху. Відповідну електронну петицію оприлюднили 5 березня.

«Містяни та жителі, що приїздять до ринку, що знаходиться на території Королівської бочки, не можуть дістатись додому або на навчання зранку у зв’язку із натовпом, що постійно їде із центру на базар і навпаки. Не дивлячись на те, що наразі курсують 23, 110, 11 маршрути, вони забиті повністю. Окрім того відбувається посадка і висад пасажирів навпроти базару, що насправді незаконно, оскільки там немає знаку зупинки. Транспорт постійно затримується, а також не відображається у програмі “Дозор”. І це долучно до транспорту №23 і №11.
Прошу виділи автобус або додатково ще один-два транспорти номеру 23 задля ефективності перевезень містян та усунення конфліктів саме у дні середа та четвер», – написала авторка звернення Наталія Клиновська.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у міській раді не знають, скільки петицій житомирян реалізували. Ще один пішов: звільнився начальник управління транспорту Житомирської міськради. Жителі Крошні знову просять транспорт до Богунії.

 

Leave a Comment