Жителі Житомира зможуть отримати кредит без застави

Жителі Житомира зможуть отримати кредит без застави

Онлайн.

Банківські позики завжди допомагали людям розв’язувати фінансові проблеми. Але необхідність залишати власне майно в заставу насторожує навіть клієнтів великих банків. Сервіс Cashinsky допоміг жителям Житомира, надавши можливість оформити кредит онлайн без застави.

Українські засоби масової інформації почали писати про мікрофінансові організації вже через декілька місяців після виходу на ринок мікрокредитування. МФО «Кешинський» вдалося виділитися на тлі інших компаній лояльним ставленням до клієнтів та відмінними умовами.

Якщо перейти на сайт мікрофінансової організації, то можна відразу помітити нестандартне оформлення. Яскравий дизайн, цікаве відео, яке замінює класичну розповідь про компанію, діалоги неформальною мовою – це елементи, які миттєво привертають увагу.

Умови на сервісі Cashinsky теж відрізняються від більшості подібних компаній. Позичальники можуть взяти гроші в кредит онлайн на суму від 800 до 5 000 гривень. Кредит оформляється мінімум на 5 днів, максимум – 30. Першу позику на карту можна отримати практично безкоштовно – під 0,01%. На наступні позики встановлюється фіксована ставка – 1,49%.

Головне – не умови, а лояльне ставлення до позичальників. Для оформлення онлайн кредиту людина повинна відповідати тільки трьом вимогам:

  • вік – 18+;
  • документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
  • наявність мобільного телефону, електронної пошти, інтернету та банківської карти.

Особливу увагу слід звернути на другий пункт. Звертаючись в Cashinsky, позичальник звільняється від необхідності підтверджувати офіційне місце роботи, дохід за останні кілька місяців, збирати десятки документів.

Відсутність необхідності залишати заставу та шукати поручителів економить масу часу. Для оформлення кредиту позичальникові потрібно розрахувати суму та терміни на кредитному калькуляторі, зареєструватися та подати заявку в особистому кабінеті. Якщо її схвалять, гроші надійдуть на карту протягом 5 хвилин.

Для повернення позики теж не потрібно їхати в офіс. Переказ коштів з картки в особистому кабінеті – найбільш зручний спосіб, яким можна скористатися навіть в дорозі. Є два альтернативних варіанти – платіжні термінали та банківський переказ.

Надавши позичальникам можливість оформити позику без застави, компанія «Кешинський» випередила багатьох конкурентів, збільшивши кількість клієнтів. Доступно також оформлення кредиту онлайн цілодобово, тому вони зможуть в будь-який час перейти на сайт, подати заявку та отримати гроші без витрачання часу на збір документів й очікування.

Leave a Comment