Понад 93 мільйони гривень жителі області дали на реформування ЗСУ

Понад 93 мільйони гривень жителі області дали на реформування ЗСУ

Військовий збір.

У I кварталі цього року платники Житомирщини сплатили понад 93 мільйони гривень військового збору. Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

«За січень-березень цього року на підтримку української армії від платників Житомирської області надійшло 93,2 млн грн, що на 15,5 млн грн, або на 19,9 % більше надходжень першого кварталу 2018 року. Торік у січні- березні на потреби армії було сплачено 77,7 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Загалом справляння військового збору на реформування Збройних Сил України розпочали 3 серпня 2014 року. Як і минулими роками, ставка «податку на армію» складає 1,5 відсотки від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Нагадаємо, контрактник отримав 9 років за крадіжку військового майна вартістю 850 000 гривень. Військова частина під Житомиром закупить на 64 тисячі аерозолі від комарів.

Leave a Comment