Жителі Житомирщини вже обміняли понад 750 тисяч ламп на енергоощадні

Від початку програми з обміну ламп розжарювання на енергоощадні жителі області вже обміняли більше 755 тисяч ламп. Про це повідомили у Житомирській обласній військовій адміністрації.

Попри те, що програма працює давно, утилізувати лампи розжарювання в області почали лише нещодавно. Нині, кажуть у військовій адміністрації, територіальні громади Житомирщини укладають договори зі спеціалізованими підприємствами, які централізовано забиратимуть лампи в «Укрпошти» та здійснюватимуть їх вторинну переробку.

«На сьогодні на території області обрано 4 підприємства, що здійснюватимуть утилізацію ламп. Ці компанії мають необхідні засоби для переробки різних типів лампочок. Після збору, використані джерела світла транспортуються до спеціально обладнаних установок для переробки, де вони розбираються на складові частини», – зазначають в ОВА.

Складові ламп розжарювання будуть перероблювати та використовувати для виробництва нових продуктів або компонентів для електричних приладів. Така послуга не потребуватиме окремого фінансування. Оплачувати послуги підприємства-переробника планують за рахунок екологічного податку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *