Жителі житомирського провулку, де під колесами вантажівки загинула дитина, перекрили дорогу

Жителі житомирського провулку, де під колесами вантажівки загинула дитина, перекрили дорогу

Вимагають заборонити рух вантажівок.

Кілька десятків жителів провулку Комунального перекрили рух по дорозі вранці 20 липня. Причиною стала загибель 17 липня під колесами вантажівки 5-річної дитини.

Як повідомляла пресслужба поліції Житомирської області, 16 липня під колесами молоковоза загинула 5-річна дитина. За версією правоохоронців діти гралися на узбіччі дороги і один із них вискочив під заднє колесо вантажівки. Внаслідок цього хлопчик загинув на місці.

«Яка ширина провулку і висить знак «40». І при цьому тут ще фури мають їздити? Немає ні тротуарів, ні бордюрів, дітям гратися ніде», ‒ обурюються місцева мешканка Тамара.

Основне, чого вимагають протестувальники — заборонити рух вантажівок по провулку.

За словами депутата Житомирської міської ради Івана Мартинчука, це питання вирішити можливо. Однак відповідне рішення має прийняти комісія з безпеки руху, яка має збиратися о 12-й годині.

«Ми із заступником міського голови Олександром Шевчуком щойно пройшли провулком та побачили, що вантажівки можна пустити по іншій вулиці. А у провулку встановити три «лежачі поліцейські», ‒ сказав Мартинчук.

Профільний заступник мера Олександр Шевчук зауважив, що вже можна говорити про встановлення двох дорожніх знаків, які обмежуватимуть швидкість руху транспорту до 20 км/год.

Іван Мартинчук також додав, що питання обов’язково винесуть на порядок денний позачергової сесії 21 липня. І закликав жителів провулку Комунального прийти на сесію. Що ж стосується руху вантажівок, то його попередньо збираються перенаправити по вулиці Комерційній. Однак остаточні рішення мають прийняти після засідання комісії з безпеки руху.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському водій, здаючи назад, збив пенсіонера. У аварію 14 липня потрапили 2 дорослих та 3 дітей, усі в реанімації.

Leave a Comment